top of page
  • Admin

Projekta "Ieplāno savu veiksmi šodien" dalībnieki iepazīst "SkillsLatvia 2018"

Projekta "Ieplāno savu veiksmi šodien" dalībnieki un 10.klase, kura šogad daudz strādā ar savas karjeras izvēles jautājumiem,

bija aizbraukuši uz Ķīpsalas izstāžu zāli, kurā notika nacionālais jauno profesionāļu konkurss "SkillsLatvia". Šajā konkursā varēja vērot kā sacentās 118 dalībnieki no 31 profesionālās izglītības iestādes 18 dažādos prasmju konkursos. Jaunajiem speciālistiem bija jādemonstrē savas prasmes, veicot nozares ekspertu sastādītus darba uzdevumus. Interesantas diskusijas bija izzinošajā Karjeras kafejnīcā, kurā dažādu profesiju pārstāvji stāstīja savus iedvesmas stāstus.

Mūsu jauniešiem bija lieliska iespēja iepazīt dažādas profesijas, izmēģināt ar tām saistītās prasmes, izpētīt karjeras iespējas un noteikt savu atbilstību kādai nākotnes profesijai. Lielu daļu skolēnu piesaistīja militārā karjera.

Iedvesmas stāstu pamatatziņa - mūsdienās, stājoties darbā, intervijās lielākoties vispirms ir svarīga cilvēka vērtību sistēma un tikai pēc tam profesionalitāte, jo, ja ir vēlme, gandrīz visu var iemācīties. Labos uzņēmumos svarīga ir komanda - prasme sastrādāties.

32 views

Recent Posts

See All
bottom of page