top of page
  • Admin

Kā mirkli izteikt dzejā un fotogrāfijā

7. novembrī “Dzejas tējnīcā” viesojās mūsu novadniece – radoša personība Aija Vīnakmene, lai dalītos savā pieredzē par iedvesmas avotiem. Pasākuma ievadā “Dzejas tējnīcas” pārstāvji – Margarita Selīna Bogdanova, Krišs Treikals un Adrians Moisejs – lasīja savu dzeju, bet turpinājumā Aija atklāja savu redzējumu caur fotogrāfijām un dzejas rindām. Aija rosināja vērīgāk paskatīties apkārt un ikdienišķās lietās un parādībās saskatīt neparasto. Ja dzeja papildina fotogrāfiju, veidojas krāsu un tēlu neparasts kokteilis. Pasākuma noslēgumā Aija mūsu “Dzejas tējnīcai” dāvināja gaismas simbolu, lai mūsu pulciņam jauki un radoši gaismas mirkļi. Aijas Vīnakmenes izstāde “Gaismas ceļos” 8. – 20. novembrī skatāma mūsu skolā.

60 views

Recent Posts

See All
bottom of page