top of page
  • Admin

Kurzemes reģiona Skatuves runas konkursa laureāti

12. martā Kandavas kultūras namā norisinājās Kurzemes reģiona Skatuves runas konkurss, kurā piedalījās skolēni no Tukuma, Kuldīgas, Engures, Jaunpils, Talsu, Ventspils un Kandavas novada. Mūsu novadu pārstāvēja arī trīs mūsu skolas skolēni un lielajā konkurencē guva augstu novērtējumu. Žūrijas komisija - pedagoģe, režisore Dace Liepeniece, arī pedagoģe, režisore Anna Jansone un VISC Interešu izglītības un audzināšanas darba nodaļas vecākā referente Dace Jurka - atzīmēja skolēnu augsto sagatavotības līmeni un rosināja neapstāties pie sasniegtā, bet turpināt darīt - tad arī viss izdosies.

Mūsu trijotnes rezultāti :

2. - 3. klašu grupā Laurai Kulmanei - 1. pakāpes diploms

7. - 9. klašu grupā Adrianam Gerasimovam - Augstākās pakāpes diploms

10. - 12. klašu grupā Margaritai Selīnai Bogdanovai - 1. pakāpes diploms

49 views

Recent Posts

See All
bottom of page