top of page
  • Admin

Informācija par Covid-19 testēšanu


Lai nodrošinātu droša izglītības procesa sākšanos 2021.gada 1.septembrī, testi būs jānodod visiem skolēniem no 1.līdz 9.klasei. Covid-19 tests nav jāveic bērniem ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. To var apskatīt un iegūt https://covid19sertifikats.lv/ .

Mūsu skolā testus varēs nodot 25.augustā no plkst.16.00 līdz 19.00. Sīkāku informāciju audzinātāji ir nosūtījuši klases grupās. Lūdzu, sazinieties ar audzinātāju, ja kaut kas nav skaidrs.

Atgādinām, ka pusstundu pirms testa veikšanas ieteicams nemazgāt zobus, neēst, nedzert, it īpaši gāzētus, saldinātus dzērienus.

Tie skolēni, kuri nevar ierasties noteiktajā datumā, testus drīkst nodot laboratorijā, kura ir vistuvāk viņa atrašanās vietai. Lai to izdarītu, ir savlaicīgi jāzvana uz laboratorijas informatīvo tālruni un jāpiesaka tests. Sīkāka informācija ir atrodama - https://www.vmnvd.gov.lv/lv/valsts-apmaksatas-covid-19-analizes-kam-tas-veic-un-ka-jarikojas

Skolā varēs ierasties tikai ar negatīvu testa rezultātu, kas nav vecāks par vienu nedēļu.

Skolā veiktie testi būs derīgi citas interešu izglītības iestādes apmeklēšanai testa derīguma termiņā, bet nederēs koncertu un teātru apmeklēšanai.

145 views

Recent Posts

See All

Comentarios


bottom of page