top of page
  • Vita Eglīte

Izplest rokas kā spārnus…

26. maija vakarā “Dzejas tējnīcas” dalībnieki pulcējās 2. sezonas noslēguma pasākumā. Diemžēl arī šoreiz nevarējām tikties klātienē. Tomēr sirsnība un emocionālā saikne kā vienmēr bija sajūtama cauri pat datora ekrānam. Ievaddaļā pie mums viesojās Rīgas Franču skolas angļu valodas skolotāja Dana Ianna, kura uz laiku atgriezusies Latvijā no Austrālijas. Ar savu iedvesmas stāstu “Sprīdīša ceļojums apkārt pasaulei” par ceļošanu un latviskās dzīvesziņas saglabāšanu Dana aicināja nebaidīties, uzdrīkstēties un noticēt sev. Krāt stāstus var dažādi – ceļojot, rakstot un daloties pieredzē… Pēc garā ceļa apkārt pasaulei Dana sapratusi, kas viņai ir vissvarīgākais – Dziesmu svētki, Jāņi un pīrāgi… Arī mūsu “Dzejas tējnīcas” dalībnieku kodols, divpadsmitie, dosies pasaules tuvākos un tālākos ceļos – vēlam viņiem “atvērt savas dvēseles durvis iespējām, sapņiem un brīnumiem”.

Vakara turpinājumā dalījāmies savā priekā par Kriša otrā dzejoļu krājuma “Saulrieta kokteilis” ceļu pie lasītājiem - katru sezonu varam noslēgt ar redzamiem darba augļiem. Un savās domās un sapņos esam cerībā par mūsu dalībnieku kopkrājuma izdošanu. Arī jauno talantu prozas un dzejas lasījumos izskanēja doma, ka brīnumi tiešām pastāv, tikai daži cilvēki tiem paiet garām. Kamēr pats ticēsi, brīnumi būs. Varbūt tikai mazliet jāpagaida…

Paldies visiem “Dzejas tējnīcas” dalībniekiem par sirsnīgajiem kopābūšanas mirkļiem un arī šīs sezonas viesiem – Danai Iannai, Dacei Kristbergai, Laurim Valteram, Ivetai un Rihardam Pudāniem – par emocionālo piepildījumu.

Uz tikšanos 3. sezonā!


113 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page