top of page
  • Agita Riekstiņa

Jautrās pasakas

Laikā no 5. jūnija līdz 9. jūnijam skolā norisinājās atpūtas un piedzīvojumu nometne „Jautrās pasakas”, kurā piedalījās mūsu skolas 19 skolēni. Kopā ar bērniem darbojās skolotājas Baiba, Zane un Agita.

Piecas dienas tika izdzīvotas kopā ar dažādiem pasaku varoņiem, kuri lika paveikt dažādus uzdevumus. Jautrie sivēntiņi lika dejot, bet Vinnijs Pūks vēlējās, lai bērniem būtu veselības diena, kurā tika gatavoti dažādi veselīgie našķi. Savukārt Pepija svinēja dzimšanas dienu un viņa vēlējās sev dažādus pārsteigumus – jautras rotaļas, apsveikumus un sportiskas aktivitātes. Pepijai par godu bērni apgleznoja sejas un piedalījās jautrā foto šovā, kā arī apguva pantomīma mākslu.

Nometnes noslēguma dienā visi devāmies kopīgā ekskursijā uz Tērveti pie draiskajiem rūķīšiem, kuri bija paslēpušies Tērvetes dabas parkā, Katrīnai Keitai izdevās atrast visvairāk tur noslēpušos rūķu. Bērni priecājās, baudīja dabas skaistumu un sauli, atpūtās, mielojās ar gardu saldējumu un dienas noslēgumā saņēma pateicības par dalību nometnē.128 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page