top of page
  • Vita Eglīte

Kandavas novada Gada Jaunietis 2020 – KRIŠS TREIKALS

12. februāra vakarā tika sumināti ((šoreiz atšķirībā no citiem gadiem – tiešsaistē) jaunieši, kuri izvirzīti nominācijai “Kandavas novada Gada jaunietis 2020”. Šogad konkursam tika iesniegti 17 pieteikumi, kuri tika vērtēti trijās vecuma kategorijās. Lepojamies, ka mūsu skolas jaunieši tika pamanīti un novērtēti. 16 – 18 gadu grupā nomināciju ‘’Gada jaunietis 2020” ieguva mūsu Krišs Treikals. Žūrija pasniedza arī savas atzinības balvas. Kandavas novada domes priekšsēdētājas Ingas Priedes simpātiju balvu arī saņēma Krišs Treikals, kā arī mūsu skolas bijusī skolniece Beāte Beta Makovska. Kandavas novada domes deputātes Gundas Cīrules simpātiju balvu ieguva Anna Madara Celmiņa, bet Izglītības pārvaldes vadītājas Jeļenas Šnikvaldes balva tika piešķirta Amandai Bukai. 19 – 25 gadu vecuma grupā starp izvirzītajiem kandidātiem bija arī mūsu skolas absolvents Ivo Dans Kleinbergs. Savukārt muzikālu video sveicienu no Amerikas bija atsūtījusi Arta Jēkabsone. No sirds sveicam mūsējos! Priecājamies, ka labie darbi iziet arī ārpus skolas sienām.

Izmantoti arī attēli no Jauniešu centra "Nagla" un B.B.Makovskas Facebook lapām

249 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page