top of page
  • Agita Riekstiņa

Konkurss „Mans tētis!”

15. septembrī Kandavas Reģionālajā pamatskolā norisinājās pasākums - konkurss par godu Tēvu dienai „Mans tētis!” Otrklasnieki, trešklasnieki un ceturtklasnieki konkursam bija pieteikuši savus tētus. Konkursā dalību pieteica deviņi drosmīgi, atsaucīgi un asprātīgi tēti.

Bērni kopā ar saviem tētiem piedalījās atjautības uzdevumu darbnīcā, gatavoja vēja dzirnaviņas, pina matu bizes, mēģināja nomizot kartupeli ar visgarāko mizu, dziedāja un dejoja, rakstīja un veltīja viens otram mīļus pateicības vārdus! Ar mīlestību tika gatavots ziedu pušķis ģimenes vismīļākajam cilvēciņam – māmiņai. Tētiem bija pārbaudījums – cik labi pazīstu savu bērnu? Vai zinu, kas manam bērnam garšo, kāda ir mīļākā mācību stunda, kādos pulciņos piedalās pēc stundām?

Noslēgumā, tēti draudzīgā aplī sasēdušies, parādīja savas zināšanas par skolu, kurā mācās viņa bērns, un pelnīja PRIEKA konfektes.

Žūrija vēroja radošo darba procesu un vērtēja visus paveiktos darbiņus.

Rezultātā tika iegūti deviņi tituli – Radošākais tētis, Asprātīgākais tētis, Valodnieciskākais tētis, Dejiskākais tētis, Tehniskākais tētis, Dziedošākais tētis, Tehniskākais tētis, Saimnieciskākais tētis, Vijīgākais tētis.

Ar titulu, personalizētu šlipsi, dāvanām un prieku sejās noslēdzās pasākums.

Pats lielākais gandarījums bija bērnu mirdzošās acis, prieks un laime viņu sejās, kuras lūkojās tētos! Lepnums par savu tēti!207 views

Recent Posts

See All

Коментарі


bottom of page