top of page
  • Vita Eglīte

KRVS domnīca “Sociālais taisnīgums un vienlīdzība”


Programmas “Līderis manī” ietvaros 26. martā domnīcu “Sociālais taisnīgums un vienlīdzība” Zoom platformā vadīja mūsu skolas komanda: Selīna, Beāte, Anna un Krišs. Visi četri 12. klases skolēni nodemonstrēja lielisku komandas darbu, gūstot pieredzi līderības paradumu nostiprināšanā, pilnveidojot digitālās prasmes, vadot prezentāciju, interviju, aktivitātes grupās, spēli, brīvo mikrofonu un diskusijas. Domnīcas ievaddaļā uzmundrinājuma vārdus visiem jauniešiem, kas virtuāli bija atceļojuši uz Kandavu, teica mūsu skolas direktore Elita Lavrinoviča. Bet kā domnīcas viesis bija uzaicināta skolas absolvente un bijusī skolotāja Irina Jakobovica – svešvalodu centra “Klasīte” dibinātāja un vadītāja, lai dalītos savā pieredzes stāstā par Latvijas un Kubas sociālajām atšķirībām, jo viņas vīrs Joans Servantess Gutjerress, spāņu valodas un salsas pasniedzējs, uz dzīvi Latvijā ir pārcēlies no šīs tālās zemes. Tā kā šobrīd Joans atrodas Kubā, tad sarunai tiešsaistē, kā sākotnēji bija iecerēts, tomēr nevarēja pieslēgties, bet uz jauniešu sagatavotajiem jautājumiem tieši viņam, Joans atbildēs video ierakstā. Pēc dažādām aktivitātēm saistībā ar domnīcas tēmu citu skolu dalībnieki sniedza atgriezenisko saiti par šīsdienas pasākumu. Noslēgumā savu vērtējumu un skatījumu pauda Eiropas Parlamenta deputāte Dace Melbārde, akcentējot šīs tēmas aktualitāti un domnīcas spilgtākos momentus. Savukārt “Līderis manī” koordinatore Linda Loce vēlēja paņemt no šodienas to, kas pašiem sagādāja vislielāko gandarījumu.

Mēs lepojamies ar to, ko mūsu komanda paveica! Selīna, Beāte, Anna un Krišs – Jūs esat LĪDERI šī vārda vistiešākajā nozīmē. Piedzīvojot šajā dienā tik daudzveidīgu emociju gammu, esat kļuvuši vēl stiprāki.

Krišs : Pēc šodienas gandrīz 6h Zoomā jūtos noguris, laimīgs un emocionāli piepildīts...Neapskaužu cilvēkus, kas visu dienu Zoomā sëž… Bet kopumā lieliska pieredze un ideāls veids, kā uzlabot digitālās prasmes. Paldies visai šodienas darba grupai, dalībniekiem, lielajiem organizatoriem par iespēju!

88 views

Recent Posts

See All

Commentaires


bottom of page