top of page
  • Admin

Mācos pats!


4.klases skolnieki ar savām pārdomām un atziņām piedalījās radošo darbu konkursā "Mācos pats". Prieks, ka arī žūrija ievēroja mūsu bērnu darbus un Zita Raivita Kulmane, Loreta Krauze un Eva Katrīna Skujiņa saņēma Goda rakstu par piedalīšanos. Piedalīties konkursā rosināja audzinātāja Evita Švarca.


Ko sākumskolnieki saka par šo dīvaino mācīšanās laiku?


"Attālināto mācību laikā jutos labi, jo daudz ieguvu, ko ikdienā skolā varbūt nemaz nebūtu iemācījusies. Iemācījos kā rīkoties ar datoru un arī labāk ar telefonu, jo bija tiešsaistes stundas. Sapratu, ka rakstīt datorā ir vieglāk un ātrāk nekā ar roku. Datorā parāda arī kļūdas, tad varu izdomāt un uzrakstīt pareizi. Par sevi sapratu, ka es varu izdarīt daudz vairāk un labāk, ja es pati gribu, jo skolā es parasti slinkoju <...> Ar skolotājām manas attiecības ir palikušas mīļākas, jaukākas, labākas. <...> Visgrūtāk bija izturēt to, ka bieži vajadzēja, lai būtu kāds, kas paskaidro man pašai nesaprotamos uzdevumus, bet par laimi man palīdzēja uzdevumus izprast mamma. Grūtības sagādāja tiešsaistes stundas, kas bija agri no rīta, jo man bija grūti pagūt pievienoties tiešsaistē savlaicīgi."

Z.R.Kulmane


"Attiecības ir uzlabojušās gan ar skolotājiem, gan ar vienaudžiem, jo visi nav ilgi satikti un esmu sailgojusies pēc citiem cilvēkiem.<...> Visgrūtākais attālinātajās mācībās bija būt vienatnē un mācīties vienatnē . Man ļoti pietrūka klasesbiedri un skolotāji. <...> Dienas režīmu ievērot ar laiku palika viegli. Piecelties bija viegli. Grūti bija atcerēties kad sākas stunda un nepatika, kad uzlika darbus ar garo termiņu, jo piemirsās izpildīt, un tad, pēdējā brīdī, darbs bija ātri jāpilda.

Attālinātajās mācībās pietrūkst cilvēki. Kādu brīdi tā mācīties ir labi, bet tagad bija pārāk ilgi. Biju visu laiku viena. Nebija ar ko pārrunāt uzdevumus un mācību vielu."

E.K.Skujiņa


"Mājas uzdevumi ir palikuši interesantāki, jautrāki un neparastāki. Es ieteiktu no attālinātajām mācībām saglabāt kontroldarbus nevis uz papīra, bet telefonā. Arī ja būs kāds klasesbiedrs slims, varēs uzreiz pildīt no mājām. Attālinātajās mācībās bija visgrūtāk izturams mājas troksnis. Dienas režīma organizēšana bija visvieglākā. Nebija jāplāno laiks, cik ilgi jāiet uz skolu. Pēc pamošanās vienkārši var sēsties pie galda un sākt mācīties."

L.Krauze73 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page