top of page
  • Vita Eglīte

Mans grāmatplaukta stāsts

… kā būtu, ja mūs, skaistas un taustāmas grāmatas, neaizvietotu e-lasītāji un internets…?” – tā Kriša Treikala, mūsu skolas 12. klases pagājušā gada absolventa, stāstā jūtas grāmatas.

Nu jau trešais pavasaris pēc kārtas atnes mums kādu jauku ziņu par grāmatām, jo tās neguļ, plauktos apputējušas, bet gluži pretēji – tikko no tipogrāfijas, pēc papīra smaržojošas tās nokļūst mūsu skolā. Un šoreiz – Latviešu valodas aģentūras sagādātais pārsteigums: Kriša stāsts, kas pagājušā gada konkursā starp 1090 darbiem ieguva Atzinību, publicēts grāmatā “Mans grāmatplaukta stāsts”.

“Visi staigāja mums garām, mūs neredzēdami, savos gadžetos šķirstīdami virtuālās lapaspuses” – neļausim grāmatām skumt! Atrodi savu grāmatu un izlasi to! Vai varbūt uzraksti pats savu stāstu?92 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page