top of page
  • Agita Riekstiņa

Pirmās Zelta Zīles ir klāt!

Šogad skolā ir parādījies jauns vides objekts "Ozols". Mūsu Ozols ir īpašāks nekā parastie, jo atšķirībā no tiem, mūsējais zīles briedinās visa mācību gada laikā un ražas pilnbrieds būs tikai pavasarī. Ozols savas Zelta Zīles iegūs no skolēniem par īpašiem darbiņiem, stiprinot kādu no skolas vērtībām. 13. septembrī 10 internātā dzīvojošie bērni kopā ar internāta skolotāju Anitu Nikolajenko un skolas saimnieku Guntaru Breči savā brīvajā laikā strādāja skolas teritorijā. Rezultātā tika nogrābta teritorija ap divām bumbierēm un salasīti 50 spaiņi bojātu augļu, kuri tika utilizēti komposta kaudzē.

Šis darbs bija ļoti nepieciešams, jo katru dienu pa šo teritoriju staigā ne tikai skolas bērni, bet arī daudzi Kandavas iedzīvotāji, kuri savus bērnus ved pie futbola trenera Igora uz treniņiem.

Pirmās Zelta Zīles par skolas vērtības ATBILDĪBA turēšanu godā ieguva – Aleksa Damašjaviča no 1.klases, Nanija Cimermane, Jānis Drēviņš, Marianna Damašjaviča un Artūrs Bērziņš no 2.klases, Jūlija Meldere un Rinalds Karaņevskis no 3.klases, Mario Damašjavičs, Māris Šmits un Kevins Reķis no 4.klases.

Paldies par darbu!133 views

Recent Posts

See All

Commentaires


bottom of page