top of page
  • Admin

Sadziedāšanās kopā ar ukraiņiem

Mūsu skolā ir skaista tradīcija, kad 18.novembra priekšvakarā mums ir kopīga sadziedāšanās, kur dziesmās sasmeļamies spēku savai latvietībai. Šobrīd mūsu skolas internātā dzīvo ukraiņi, kuri ir bijuši spiesti bēgt no savas dzimtenes Putina uzsāktā kara dēļ. Lai atbalstītu un stiprinātu savus viesus, 5.maija vakarā tikāmies kopā, lai dziedātu mūsu abu tautu spēka dziesmas. Tas nekas, ka mēle mežģās svešos vārdus burtojot, bet dziesmas skan! Mūzikas skolotāja Evita Ernštreite bija sagatavojusi dziesmu vārdus visiem uz lielā ekrāna, krievu valodas skolotāja Natālija Čikunoviča par katru dziesmu pastāstīja vai nu latviski, vai ukrainiski, lai visi saprotam, par ko dziedam un dziedāt varam visi! Paldies visiem, kuri atnāca un radīja prieku!168 views

Recent Posts

See All

Comentários


bottom of page