Apsveicam!

Šonedēļ piedalījāmies divos pasākumos, kuros varēja demonstrēt savu runāšanas prasmi. Vienā konkursā vajadzēja daiļi runāt, otrā - daiļi lasīt.

Kurzemes novada Skatuves runas konkursa II kārtā visas no mūsu skolas izvirzītās dalībnieces ieguva 1.pakāpes diplomus. Apsveicam mūsu daiļrunātājas Zitu Raivitu Kulmani, Melitu Leitlandi, Evu Puriņu un Amandu Buku!

Savukārt Nacionālās Skaļās lasīšanas sacensības reģionālā fināla 2.kārtā, kura norisinājās Tukumā, arī tika piešķirtas balvas. No mūsu skolas piedalījās 3 skolnieces un visas ieguva apbalvojumu. Apsveicam Deiziju Vēveri (5.b kl.) ar iegūto 3. vietu, Danielu Staltmani(5.b kl.) un Mariju Breču (6.a kl.) ar iegūto pateicību.

23 views

Kandava, Talsu iela 18A, LV - 3120

Reģ.nr.4313900352​

Nodokļu maksātāja reģ.nr.90011526126