top of page
  • Admin

Eiropas diena

Eiropas dienā, 9.maijā, 10. klase kopā ar Skolēnu pašpārvaldes pārstāvjiem piedalījās Eiropas mājas Atvērto durvju dienā, apmeklējot 3 pieturpunktus. Vispirms iepazinām Engures jūrskolas un pagasta vēsturi, dažādās aktivitātēs apliecinot savu atjautību un zināšanas. Saules spēku smēlāmies Engures liedagā un tālāk devāmies uz Durbes pili, lai izjustu barona laika noslēpumaino auru, izstaigājot pils telpas un pat bēniņus. Pa ceļam nācās atšifrēt dažādus priekšmetus. Savukārt Jūrmalas jaunatnes iniciatīvu centrā piedalījāmies interaktīvā nodarbībā, kuras laikā jauniešiem bija iespēja gan iejusties ziņu veidotāju un diktoru lomā, stāstot par jauniešiem aktuālām tēmām, gan iepazīties ar jaunatnes darbu Jūrmalā, pārbaudot savu reakciju un radošumu. Kopvērtējumā viena mūsu komanda ieguva galveno dienas balvu, kā arī vairāki dalībnieki laimēja loterijā.

#Eiropasdiena . Ik gadu Eiropas dienā, 9. maijā, Eiropas Savienības māja Rīgā organizē Atvērto durvju dienu, aicinot skolēnu grupas no dažādām Latvijas pilsētām doties „ceļojumā pa Eiropas Savienību”, lai izprastu, ko Latvijai nozīmē Eiropas Savienība, kā tā darbojas un kur ieraugāma. Pateicoties tam, mūsu skolēniem bija iespēja bez maksas apmeklēt šos pieturpunktus un piedalīties jaukā piedzīvojumā.

72 views

Recent Posts

See All
bottom of page