top of page

Dzejas rupors

19. septembrī Dzejas dienu ietvaros mūsu skolā pirmo reizi jaunie dzejnieki tika aicināti lasīt savu dzeju. Izrādījās – to ir 20 – jaunieši, kas savas domas un emocijas izsaka dzejas rindās. Ar savu rakstīto dzeju mūs uzrunāja Zita Raivita Kulmane (3. kl.), Lauris Gāliņš (4.b kl.), Elizabete Linkēvica (5.a kl.), Alise Dudareviča (5.a kl.), Alise Bogdanova (5.b kl.), Megija Bogdanova (5.b kl.), Daniela Adriana Štromane (5.b kl.), Aleksandra Alīna Lejiete (7.b kl.), Deizija Vēvere (7.b kl.), Kristiāna Paula Vēmane (7.b kl.), Marta Dišlere (8.b kl. ), Roberts Pūliņš (8.b kl.), Kitija Reķe (8.b kl.), Beāte Fabjančika (11. kl.), Marta Luīze Graudiņa (11. kl.), Selīna Margarita Bogdanova (11. kl. ), Amanda Buka (11. kl.), Eva Puriņa (11. kl.), Krišs Treikals (11. kl.) un Adrians Moisejs (12. kl.). Dzejas lasījumu noslēgumā visiem jaunajiem dzejniekiem kā dāvana un pārsteigums bija mūsu skolas absolventes – dzejnieces Lienes Kuzminas uzstāšanās. Ar savu stāstījumu un dzeju Liene aicināja jauniešus lasīt, rakstīt un nebaidīties paust savas emocijas. Arī Liene jau skolas laikā rakstījusi dzejoļus. Paldies visiem par uzdrošināšanos un iedvesmu! Jaukā, sirsnīgā pasākumā sapratām, ka dzejnieki nav tikai senās grāmatās, bet tie ir mūsu vidū – tepat, mums līdzās, arī mūsu Kandavas Reģionālajā vidusskolā. Šis notikums bija kā tramplīns jaunām idejām : Dzejas tējnīcas vakariem, dziesmu sakomponēšanai, dzejoļu krājuma izdošanai…Lai izdodas! Dzimtās valodas dienā, 21. februārī, uz lasījumiem aicināsim mūsu skolas prozaiķus.

127 views

Recent Posts

See All
bottom of page