top of page
  • Baiba Straupmane

Sporto visa klase

1.novembrī Rīgā uz pasākumu „Sporto visa klase”, kas notika Arēna Rīga, devās 2. un 3.klases skolēni. Šajā projektā mūsu skola piedalās pirmo gadu. Rīgā sapratām, ka sportot gribētāju būs ļoti daudz. Arēnā Rīga jaunie sportisti bija sabraukuši no daudzām Latvijas skolām, kopumā pāri par 7000. Pasākums ļoti labi organizēts un pārdomāts, atklāšanas ceremonija bija krāšņa un pārsteigumu pilna. Skolēniem bija sagatavotas dažādas interesantas un sportiskas aktivitātes.

Mūsu mazie sportisti izmēģināja TRX vingrošanu ar piekaramajām gumijām, kas visiem ļoti patika.

Katra klase savā īpašumā ieguva Olimpiskās komitejas dāvināto karogu „Sporto visa klase”, kas tagad atrodas mūsu klasēs pie sienas.

Piedaloties šajā projektā, esam gandarīti, ka ar lepnumu varam nest mūsu skolas vārdu Latvijas mērogā.

51 views

Recent Posts

See All
bottom of page