top of page
  • Admin

Bišu sarunas

Updated: Jan 30, 2022


10. janvārī apritēja 136. gadskārta mūsu novadniekam – rakstniekam, biškopim, mežkopim, selekcionāram Rūdolfam Akeram. Mūsu skolas “Rūdolfa Akera radošajā telpā” jau kopš novembra ir jūtama rosība gluži kā bišu stropā, jo skolēnu komandas piedalās literāro staciju spēlē “Rūdolfa Akera daiļrades strops” ar izlaušanās elementiem, pildot uzdevumus un šifrējot kodus. 1. kārtā vislabāko rezultātu uzrādīja 7.b klases duets: Milana Miļča un Jekaterina Soļakova. Savukārt individuālajā atgriezeniskās saites – “Kahoot” spēlē goda pjedestāla virsotnē tika 8.b klases skolniece Adelīna Ābele.

R. Akera dzimšanas dienā visa skola piedalījās neklātienes viktorīnā “Bišu sarunas”. Un kāda bite atnesa vēsti par uzvarētājiem katrā klašu grupā: Amēlija Semjonova (2. klase), Adelīna Līna Makovska (3. klase), Nikola Rebeka Mertena (4. klase), Henrihs Kalniņš (5. klase), Annemarija Štrausa (7. klase), Oskars Kraskovs (9. klase).

Paldies visiem, kas iesaistījās aktivitātēs! Esat gaidīti ciemos – spēle turpinās…


Foto: KaNM 2374 - Rakstnieks Rūdolfs Akers ar Kandavas vidusskolas audzēkņiem

veic zinātnisko darbu.20. gs. 60-tie gadi

146 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page